MASÁŽE

Ponuka masáží :

Klasická – je základom pre uplatňovanie všetkých druhov masáže. Slúži ako prostriedok starostlivosti o telo, pomáha pri odstraňovaní únavy, zmierňuje bolesť, obnovuje výkonnosť. Môžeme ju tiež považovať za pasívne cvičenie, uplatňovať ju ako prevenciu i liečbu. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Vďaka pravidelnej masáži docielime pružnejšiu, hladšiu a krajšiu pokožku, predchádzame ňou bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva v oblasti šije, medzi lopatkami, v krížoch …

Relaxačná – je podobná ako klasická, ale je jemnejšia, pomalšia a nepoužívajú sa hmaty ako je tepanie. Prináša príjemný pocit uvoľnenia, jej cieľom je vyvolať stav oddychu, pokoja, celkovej relaxácie. Lieči stres, napätie, citové traumy a klient je po nej ako znovuzrodený.

Bankovanie – je základom pre uplatňovanie všetkých druhov masáže. Slúži ako prostriedok starostlivosti o telo, pomáha pri odstraňovaní únavy, zmierňuje bolesť, obnovuje výkonnosť. Môžeme ju tiež považovať za pasívne cvičenie, uplatňovať ju ako prevenciu i liečbu. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Vďaka pravidelnej masáži docielime pružnejšiu, hladšiu a krajšiu pokožku, predchádzame ňou bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva v oblasti šije, medzi lopatkami, v krížoch .

Magická masáž lávovými kameňmi – je starobylá technika známa už dávno pred naším letopočtom, používali ju v starej Číne i Indii na odstraňovanie bolesti a zregenerovanie tela aj mysle. Kameňom prikladali moc danú od Boha, hovorili o neopakovateľnej skúsenosti, o spojení človeka s prírodou, i o predstave niečoho magického…Masáž lávovými kameňmi pomáha harmonizovať ľudské telo na všetkých úrovniach. Zvyšuje vitalitu orgánov. Dopĺňa energiu, ktorá revitalizuje všetky telesné funkcie. Horúce lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom nabudia samoliečiace schopnosti organizmu. Patrí medzi najlepšie terapie na celkovú relaxáciu a regeneráciu organizmu. Právom patrí medzi kráľovné masáži, nakoľko kombinácia dotykov nahriatých lávových kameňov, ktoré doplnia pozitívnu energiu a odoberú negatívnu, vonných masážnych olejov, vhodnej relaxačnej hudby dokáže pre klienta navodiť nezabudnuteľný zážitok. Nahriate čadičové – lávové kamene sa ukladajú na vybrané miesta na tele, alebo sa s kameňmi prehrieva a masíruje celé telo. Teplo z kameňov preniká do hĺbky, zvyšuje relaxačné reakcie, pri korých preciťujeme hlboké uvoľnenie, vypúšťame všetok stres, ktorý je v našom tele. Je to naozaj úžasný zážitok, ktorý si zamilujete!

Metamorfná technika – dotyk motýlich krídel – je jemná, príjemná, relaxačná a veľmi účinná metóda na uvoľnenie strachu, stresu, starých citových blokov utvorených v období prenatálného vývoja, ktoré nevedome ovplyvňujú náš život, blokujú a obmedzujú náš prirodzený stav bytia – dokonalé zdravie a blahobyt. MT uvádza do rovnováhy energie v tele, je prostriedok na získanie zdravia, vnútornej sily, radosti, pohody, psychickej vyrovnanosti a plné využitie vlastných schopností a tvorivosti. MT odstraňuje duševné – citové a emocionálne bloky utvorené v prenatálnom období. Toto obdobie je veľmi dôležitý úsek nášho života, v ktorom sme sa sformovali nielen fyzicky, ale aj psychicky. Je to obdobie, kedy sa vytvorili naše silné stránky, ale aj naše slabiny. Všetko, čo v tomto období zažijeme, vrátane stresov a strachu matky, ktoré zažíva ona, vytvára bloky, ktoré ovplyvňujú naše myšlienky, našu osobnosť, naše vedomie a prejavujú sa v našom celkovom prístupe k životným situáciám. Takto vytvorené energetické bloky sa odrážajú v živote človeka na úrovní fyzických chorôb, psychickej a emocionálnej nerovnováhy, rôznych stresov, porúch v správaní …MT napomáha lepšie zvládať náročné životné situácie – detstvo, dospievanie, tehotenstvo, menopauza, sťahovanie, rozvod, úmrtie blízkej osoby, problémy v práci,..MT má trvalý, hlboký a nenásilný účinok, je úspešná pri riešení zdravotných problémov aj veľmi starého pôvodu . MT je cestou k oslobodeniu sa od starých blokov – fyzických aj psychických. Je to cesta rozvoja a rastu. Pomáha vziať silu do vlastných rúk a umožňuje dať smer našim životom.MT sa aplikuje prostredníctvom jemných dotykov na reflexných zónach chrbtice na chodidlách, rukách a hlave. Nemá vedľajšie účinky. Nedochádza tu k fyzickej manipulácii, nie sú potrebné diagnostiky. Dôležitým detailom je, že pri MT nie je potrebné diskutovať o osobných problémoch ani o zdravotnom stave klienta.Uzdravujúcim zdrojom pri MT je životná energia klienta, vrodená inteligencia organizmu a jeho schopnosť sa regenerovať. Táto sila sa dáva za pomoci terapeuta do pohybu a postará sa o všetko, čo je potrebné. Vykonáva všetky zmeny v takej miere a takým spôsobom, ako je každý schopný bez problémov zvládnuť, pohybuje sa, kam je treba, správnym smerom a s patričnou intenzitou a dovoľuje mu tak časom postupne vyjadrovať jeho pravý potenciál (ktorý, v sebe – i keď možno v určitých „miestach“ zablokovaný – rozhodne máme). Uvoľnenie blokov prebieha výlučne vďaka pohybu klientovej životnej energie. Každému je tak daná možnosť nechať voľný priestor na to, aby na seba mohol vziať plnú zodpovednosť sám za seba a za vlastný život Napriek tomu, že sa odstraňujú bloky z minulosti, uvoľnenie prebieha mimo čas a priestor. Staré udalosti sa dostávajú do iného svetla. Ich intenzita sa tak zmierni a my ich preto prežívame inak..Výsledkom aplikácie MT je vnútorné uvoľnenie a oslobodenie.,, ŽI SVOJ ŽIVOT BEZ STRACHU – RIEŠ VŠETKY PREKÁŽKY A SPOZNÁŠ, ŽE ICH DOKÁŽEŠ ZVLÁDNUŤ ,,